Odtwarzacz Fushion RA70N

021407

Nowe

Odtwarzacz Fushion RA70N

Więcej szczegółów

1 824,00 zł

Więcej informacji

RA70N Morski system rozrywki z Bluetooth & NMEA 2000

MS-RA70N to najbardziej "dopieszczony" morski system stereo FUSION, przeznaczony do dostarczania jakości dla rozrywki na wodzie poprzez zastosowanie kilku najnowszych technologii morskich. Zaprojektowany by plynnie zastapić dowolny standardowych rozmiarów DIN niemorski system stereo bez potrzeby rekonfiguracji przestrzeni montażowej. Dzięki sprytnej stylizacji instalator dostaje opcję albo montażu sprzętu stereo z konwencjonalnym wykończeniem liniowym lub opcje integracji ze szklaną sterownią na płaskiej powierzchni montażowej, co zapewnia instalację typu "high-end".

Cechy i zalety:

Strumieniowanie A2DP Bluetooth Audio ze zdalną kontrolą poprzez aplikację FUSION-Link
Tuner radiowy AM / FM ze wsparciem dla DAB Radio (pakiet modułu MS-DAB100A z anteną)
Odtwarzanie USB MP3 ze wsparciem dla muzyki Apple iAP2 i Android AOA
Wodoodporność przedniego panelu IPx7 z optycznie zespolonym ekranem LCD
Opcje instalacji w montażu wpuszczanego lub liniowego
FUSION-Link NMEA 2000 dla połaczenia i kontroli z dowolnego wspieranego wskaźnika wielofunkcyjnego
Kontrola wielu stref Multi-Zone (2 Zone System) - działa z panelem zdalnej kontroli MS-NRX200i, gdy zainstalowany jest w zasilanej sieci (wymagane dodatkowe okablowanie)
Strumieniowanie ulubionych utworów z dowolnego kompatybilnego urządzenia z kontrolą* dostępne ze sprzętu stereo lub podłączonego smartfona poprzez aplikację Bluetooth FUSION-Link. PO prostu pobierz darmowa aplikację FUSION-Link do zdalnej kontroli na Apple® lub Androida™ dla Bluetooth z iTunes™ lub Google Play™ i ciesz się kontrolą zlokalizowanych stref, nawigacją po źródłach, wyborem ścieżek i wolnością dzięki bezprzewodowej kontroli.

Aplikacja do zdalnej bezprzewodowej kontroli FUSION-Link dla iPada lub iPhone'a dostępna jest do DARMOWEGO pobrania z iTunes pod tym linkiem

Aplikacja do zdalnej bezprzewodowej kontroli FUSION-Link dla Androidadostępna jest do DARMOWEGO pobrania z Google Play pod tym linkiem

Przy dostepnych dwóch niezależnych strefach audio, każda z zaawansowaną kontrolą menu lokalizacji, wliczając nazywanie strfy, możesz łatwo dostosowywać i kontrolować swoje odsłuchy w każdej strefie. Uwaga: Line Out/Sub Out wymaga dodatkowego wzmocnienia (Powiązanie do strefy Zone 1).

MS-RA70N jest produktem certyfikowanym z przewodowym FUSION-Link NMEA 2000 i jest kompatybilny z szeregiem wskaźników wielofunkcyjnych liczących się producentów, co pozwala na kontrolę audio z poziomu wyświetlacza ekranowego. Po sparowaniu MS-RA70N ze wspieranym ploterem map lub fishfinderem, możesz przenieść swoją muzykę na większy ekran, co pozwala równocześnie obserwować mapę czy ryby i zmieniać utwory lub regulować głośność w tym samym czasie. Oprócz kontroli przez MFD, MS-RA70N można podłączyć do każdego panelu zdalnej kontroli FUSION MS-NRX200i podłączonego do tej samej zasilanej sieci NMEA 2000 dla zlokalizowanej kontroli ztref audio. (Uwaga: MS-NRX200i musi byc podłączony do sieci z zasilaniem, jeśli planujesz używać MS-RA70N i MS-NRX200i w sieci wydzielonej, wymagane będzie dodatkowe okablowanie dla zasilania tej sieci).

MS-RA70N został specjalnie zaprojektowany dla użycia w środowisku morskim. Posiada panel frontowy IPx7 (po poprawnym zamontowaniu), który wytrzymały jest na działanie takiego środowiska jak żaden inny, ponadto idzie w parze z optycznie zespolonym ekranem LCD zapewniającym krystalicznie czyste wyświetlanie na pełnym morzu.

Słuchaj muzyki MP3 z USB, podłącz wspieranego smartfona lub nawet relaksuj się przy lokalnych stacjach AM/FM; MS-RA70N to morskie centrum rozrywki dla tych, którzy normalnie musieliby instalować nieprzyjazne, rdzewiejące samochodowe zestawy audio – Wypoczywaj i pozwól centrum FUSION relaksować cię na wodzie.

*Odtwarzaj, pauzuj i przełączaj sie pomiędzy utworami.

MS-RA70N posiada roczną gwarancję producenta.

Kompatybilność z iPhone'ami i iPodami: iPhone 5 (16 GB, 32 GB, 64 GB), iPhone 5C (16 GB, 32 GB), iPhone 5S ((16 GB, 32 GB, 64 GB), iPhone 6 (16 GB, 64 GB, 128 GB), iPhone 6 Plus (16 GB, 64 GB, 128 GB), iPod Touch 5 generacja (32 GB, 64 GB)