Radio morskie Raymarine Ray52 VHF z GPS

092510

Nowe

Radio morskie Raymarine Ray52 VHF z GPS

Więcej szczegółów

1 550,00 zł

Więcej informacji

Ray52 VHF radio

Radio Ray52 VHF z wbudowanym GPS zapewnia rozszerzone bezpieczeństwo i łatwość instalacji, ponieważ jest gotowe na DSC od razu po wyjęciu z opakowania. Po prostu zaprogramuj numer MMSI swojego jachtu i ciesz się wygodą i spokojem umysłu dzięki Cyfrowemu Wywoływaniu Selektywnemu (DSC) w swojej komunikacji jachtowej. Ray52 został umieszczony w na tyle niewielkiej obudowie, że można go zamontować niemal wszędzie, ale posiada wbudowany mocny 25-watowy nadajnik z Cyfrowym Wywoływaniem Selektywnym (DSC) klasy D. Standardowa łączność NMEA2000 i NMEA0183 zapewniają łatwą integrację z inną elektroniką pokładową.

Główne funkcje i zalety:

Wbudowany 72-kanałowy odbiornik WAAS GPS.
Kompaktowa budowa oszczędzająca miejsce na jachcie.
Bezkompromisowy nadajnik o pełnej mocy, solidnie wyposażony w funkcje radia VHF.
Pełnorozmiarowy układ kontrolny z wyświetlaczem LCD, co czyni go łatwo widocznym i prostym w obsłudze.
Błyszczący, czarny panel przedni doskonale prezentuje się w połączeniu ze wskaźnikami wielofunkcyjnymi firmy Raymarine i serią Glass Bridge.
Standardowe podłączenie do sieci NMEA2000 i NMEA0183 ułatwia połączenie z systemami pokładowymi.

Wiele funkcji, ultra kompaktowe wymiary. Ray52 posiada duży wyświetlacz z łatwymi do odczytania znakami i ikonami dobrze widocznymi za dnia i nocą. radiotelefon posiada mikrofon z redukcją szumów oraz głośnik jakości premium, a także wbudowane Cyfrowe Wywoływanie Selektywne klasy D (DSC) z łatwym w użyciu systemem kontroli i intuicyjnym menu systemowym.Wbudowany odbiornik GPS czyni konfigurację DSC bardzo łatwą, wystarczy zaprogramować numer MMSI jachtu, by od razu cieszyć się funkcjami DSC.

Ray52 zawiera standardowe złącza sieciowe NMEA2000 i NMEA0183 w celu łatwego podłączenia do systemów pokładowych i bezproblemowo integruje się ze wskaźnikami wielofunkcyjnymi Raymarine LightHouse II dla wykorzystania zaawansowanych funkcji DSC. Radiotelefon oferuje wiele opcji montażu. Można użyć zawartego w komplecie uchwytu czopowego, by podłączyć radio do dowolnej konsolety, przegrody lub nad głową. Radio może być także zamontowane w sposób wpuszczony przy użyciu wygodnych punktów podłączenia frontowego. Ray52 obsługuje szeroki zakres standardowych funkcji wliczając alerty pogodowe NOAA, funkcje podwójnego nasłuchu (dual-watch), potrójnego nasłuchu (tri-watch), skanowanie, skanowanie selektywne i wiele więcej.